TYP A1
TYP A1

TYP A1

Numer katalogowy: 21
Producent: BARWA SYSTEM

Aluminiowe listwowe sufity podwieszane typu A1 są niepalne i łatwe do utrzymania w czystości, idealnie więc nadają się do supermarketów, restauracji, laboratoriów, obiektów przemysłowych, stacji benzynowych, hal ekspozycyjnych, lotnisk i innych obiektów użyteczności publicznej. Sufity tego typu mogą być stosowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. W sufity tego typu można wbudować dowolne oprawy oświetleniowe, dostępne są również lampy systemowe maskowane rastrami w kolorze identycznym jak panele sufitowe.
 

Sufity typu A1 produkowane są w 4 wersjach:

-P50/A1 H 

 -P100/A1

 

-P150/A1

-P200/A1

Listwy produkowane są na wymiar z taśmy aluminiowej o grubości 0,5 do 0,7 mm, emaliowanej piecowo w procesie "Coil Coating". Jeśli jest potrzeba uzyskania ciągłego układu to mogą one być łączone za pomocą łącznika systemowego.

Listwy sufitowe dostępne są w bogatej kolorystyce.
Wysokie walory estetyczne oferowanych sufitów w połączeniu z niską ceną pozwalają na szerokie zastosowanie w różnorodnych obiektach. Listwowe sufity podwieszane stosowane wewnątrz pomieszczeń, pozwalają zamaskować wszystkie instalacje techniczne, takie jak klimatyzacja, wentylacja, instalacje zasilające, przeciwpożarowe i alarmowe.

produkty pokrewne

© Copyright by BARWA SYSTEM Sp. z o.o. | All rights reserved.

Projekt i kodowanie: Artneo.pl